LOADING...

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Herkes İçin Çağdaş Yaşam Modeli Sunuyoruz

Sunduğu teknolojiler ile teknolojik ve çağdaş yaşam standartlarını kullanıcıların hayatlarına katmayan bir teknoloji şirketiyiz.

Gezegenimizin Dengesi İçin Tüketimi Optimize Ediyoruz

Gündelik yaşamlarımızda alışkanlıklarımızın getirdiği tüketim rutinimizi akıllı sistemler ile revize ederek, minimum enerji ile maksimum verim dengesini yakalamayı amaçlıyoruz.

Yapıların Canlı Kimliğe Bürünmesini Amaçlıyoruz.

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile yapıların da canlı bir organizma gibi size tepki verebilecek ve akıllı varsayımlar ile hayatınızı kolaylaştıracak şekilde evrilmesini amaçlıyoruz.

YÜKSEK STANDART,
EN İYİ DENEYİM

 

Ninova Smartlife olarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerde yüksek kalite standardını yakalarken, en iyi kullanıcı deneyimine erişmeyi de hedeflemekteyiz. Bu amaç ile AR-GE süreçlerini daha uzun tutarak kullanıcının karşılaşabileceği kullanım senaryoları üzerinde yüzlerce farklı örnekte çözümleme yapmaktayız. Kullanıcının adaptasyon süreçlerini en kısa zaman dilimlerine indirerek, sisteme entegre olmasını hızlandırmayı hedeflemekteyiz. 

MİSYONUMUZ

Ninova Smartlife olarak ana sloganımız; “Geleceğin yaşam alanlarını yönetmeyi amaçlıyoruz”. Bu minvalde sunduğumuz teknolojiler ve hizmetler ile gelecekte inşa edilecek yaşam alanlarında sizinle birlikte yaşayan yapılar inşa ederek, hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz.

Standartlarınızı Yükseltmek

Kişilerin yaşam alanlarından alacakları verimi en üst seviyeye çıkarmak.

Konfora Erişmek

Sadece çok pahalı yapıların değil her yapının konforlu olabileceğini anlatabilmek ve göstermek.

Rutini Kolaylaştırmak

Yapılarınızda gündelik rutinlerinizi çok daha basit şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan otomasyon yapılarını oluşturmak.

Herkese Ulaşabilmek

Akıllı yapı kavramının belirli standartların üzerindeki yapılara mahsus olduğu algısını değiştirmek ve her yapının akıllandırılabileceğini anlatabilmek.

TÜKETİMİ OPTİMİZE EDİN

Yapılarınızda yaptığınız enerji tüketiminin kaynaklarını öğrenerek, tüketimi en verimli hale nasıl getireceğinizi göstermek istiyoruz. Açık bırakılan elektrikli aletler, boşa yanan lambalar, fişte unutulan cihazları kontrol ederek anında müdahale edebileceğiniz bir yapıyı size sunuyoruz. Bu şekilde evinizde veya Dünya’nın herhangi yerinde olmanız fark etmeksizin hem tüketiminizi görebilecek hem de yönetimini gerçekleştirebileceksiniz.