LOADING...

Ninova Wi-fi Akıllı Su Vanası

NİNOVA WİFİ AKILLI SU VANASI

Ninova Akıllı su vanası ile sizde evinizde yaşanabilecek sürpriz su baskınlarına karşı önleminizi alın. Uygulama üzerinden istediğiniz zaman açıp kapama yapabileceğiniz akıllı su vanası ürünümüzü ister evinizdeyken, ister dışardayken kontrol edebilirsiniz. Su baskın sensörü ile birlikte kullandığınızda su baskınını otomatik olarak algıladığı anda otomatik olarak suyu keserek evinizi veya iş yerinizi baskınlardan kurtarın.

Wi-fi Protokol

Wi-fi ağınıza bağlayarak uygulama ile kullanabilirsiniz.

Anında Bildirim

Hareketlerden anında haberiniz olur

Tek Hamle

Tek hamle ile evinizin veya iş yerinizin suyunu açıp kapatabilirsiniz.

Ninova akıllı su vanası

Elektrik ile Çalışır.

wifi-logo-ürün
Ninova Akıllı Su Vanası

SU BASKINLARINDAN KORKMAYIN

 

Ninova Akıllı Su Vanası ile Ninova SmartLife Uygulamamız üzerinden oluşturacağınız senaryoları etkinleştirebilir, senaryolar sayesinde evinizin su girişini açıp kapatabilirsiniz. Koşulları tamamen sizin belirleyeceğiniz onlarca farklı senaryo ile en verimli kullanımı sağlayabilir, su baskını ve su baskınının yaratacağı etkilerden kurtulabilirsiniz.

ZigBee Sayesinde Evinizin Her Köşesine Ulaşın

Bir Wi-Fi protokolü olan Zigbee standardı tamamen akıllı ev sistemleri için geliştirilmiştir. Bu standart sayesinde cihazlar direk ağa bağlanamadıkları mesafelerde bile olsa, kendilerine en yakın zigbee cihaza bağlanarak sinyallerini diğer zigbee cihazlar üzerinden gateway’e ulaştırır. Bu şekilde alan ne kadar uzak olursa olsun, haberleşme sıkıntısı yaşanmaz.

MESH-PROTOKOL-360-DERECE

KOLAY KURULUM ve BASİT KULLANIM

Ninova Gateway ürünümüzü Ninova SmartLife uygulamamız üzerinden kolayca kurabilir, cihazlarınızı ekleyerek evinizi veya iş yerinizi akıllandırabilir ve senaryolar ile otomasyonlar oluşturabilirsiniz.

ninova-smartlife-uygulama-banner
Untitled 1
Untitled 2

Ninova Wi-fi Akıllı Su Vanası Teknik Özellikler

Ürün İsmi :Ninova Wi-fi Akıllı Su Vanası
Stok Kodu :AEWSV20
Güç Kaynağı :12V - 1A
Valf Basıncı :1,6 mpa
Valf Kapanma Süresi :5 - 10 sn
Valf Açılma Süresi :5 - 10 sn
Tork :30 - 60 kgf/cm