LOADING...

Ninova Zigbee Akıllı Priz

NİNOVA ZİGBEE AKILLI PRİZ

Ninova Zigbee Akıllı Priz ürünümüz ile sizde evinizde veya iş yerinizde elektrikli ev aletlerinizi açıp kapatmak konusunda çok rahatlayacaksınız.

Zigbee Protokol

Akıllı ev ürünlerine özel geliştirilmiş bir haberleşme protokolüdür

Anında Bildirim

Hareketlerden anında haberiniz olur

Kontrol Sende

Prize istediğin zaman ulaş, istediğin zaman aç veya kapa

Ninova zigbee akıllı priz

Elektrik ile Çalışır.

zigbee-logo-ürün
Ninova zigbee akıllı priz

CİHAZLARINIZIN KONTROLÜ SİZİN ELİNİZDE

 

Ninova Zigbee Akıllı Priz ürünümüz ile evinizde yer alan elektrikli aletlerin kontrolünü sağlayabilir istediğiniz zaman açıp, istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ayrıca akıllı prizimiz üzerinden  güç tüketimlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede istenmeyen ütü, ketıl ve benzeri cihazların açık kalması durumlarından korunabilirsiniz. Ayrıca gücü kapatarak gereksiz sarfiyatı önleyebilir ve elektrik faturanızın daha uygun ücretlere düşmesini sağlayabilirsiniz.

ZigBee Sayesinde Evinizin Her Köşesine Ulaşın

Bir Wi-Fi protokolü olan Zigbee standardı tamamen akıllı ev sistemleri için geliştirilmiştir. Bu standart sayesinde cihazlar direk ağa bağlanamadıkları mesafelerde bile olsa, kendilerine en yakın zigbee cihaza bağlanarak sinyallerini diğer zigbee cihazlar üzerinden gateway’e ulaştırır. Bu şekilde alan ne kadar uzak olursa olsun, haberleşme sıkıntısı yaşanmaz.

MESH-PROTOKOL-360-DERECE

KOLAY KURULUM ve BASİT KULLANIM

Ninova Zigbee Akıllı Priz ürünümüzü Ninova SmartLife uygulamamız üzerinden kolayca kurabilir, cihazlarınızı ekleyerek evinizi veya iş yerinizi akıllandırabilirsiniz.

ninova-smartlife-uygulama-banner
Untitled 1
Untitled 2

Ninova Zigbee Akıllı Priz

Ürün İsmi :Ninova Zigbee Akıllı Priz
Stok Kodu :AEZAP20
Giriş Voltajı : AC 110-230V / 50/60 Hz
Maksimum Güç :3680 W
MalzemePC +ABS VO
Çalışma Sıcaklığı :-20 ile +45 °C arası
Ölçüler :50 x 50 x 84 mm
Ninova Zigbee Gateway
Ninova Gateway olmadan çalışmaz!

Ürün zigbee protokolü ile çalışan bir üründür. Zigbee haberleşme protokolü gereği Ninova Zigbee Gateway ürünü ile birlikte çalışmaktadır. Tek başına işlev göstermemektedir.