LOADING...

Ninova Zigbee Aydınlatma Anahtarı 2 Gang

NİNOVA ZİGBEE AYDINLATMA ANAHTARI 2 GANG

Zigbee Aydınlatma Anahtarı 2 Gang ürünümüz ile evinizde veya iş yerinizde aydınlatma sistemlerinizi akıllandırabilirsiniz. Şık tasarımı ve Cam gövdesi ile estetik olarak duvarlarınıza boyut katar.

Zigbee Protokol

Akıllı ev ürünlerine özel geliştirilmiş bir haberleşme protokolüdür

Dokunmatik

Dokun açılsın, dokun kapansın

Senaryo Desteği

Özel durumlara, özel çözümler

Ninova aydınlatma anahtarı 2 gang

Elektrik ile Çalışır.

zigbee-logo-ürün
ninova-zigbee-aydınlatma-anahtarı-2-gang

AYDINLATMA SİSTEMLERİNİ OTOMATİZE EDİN

 

Evinizin aydınlatma kontrollerini Ninova Zigbee Aydınlatma Anahtarı 2 Gang ile zaman ve mekan fark etmeden istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlar. Senaryolara dahil edilebilen anahtarlarımız sayesinde eviniz veya iş yerinizde sizin belirleyeceğiniz koşullar ve değişken durumlar ile aydınlatmalarınız otomatize edebilirsiniz.  Bunu yanı sıra aydınlatma süreçlerinizi telefonunuzdan kontrol edebilir, açık kalan vere gereksiz tüketim yapan aydınlatma sistemlerini kapatabilirsiniz. 

ZigBee Sayesinde Evinizin Her Köşesine Ulaşın

Bir Wi-Fi protokolü olan Zigbee standardı tamamen akıllı ev sistemleri için geliştirilmiştir. Bu standart sayesinde cihazlar direk ağa bağlanamadıkları mesafelerde bile olsa, kendilerine en yakın zigbee cihaza bağlanarak sinyallerini diğer zigbee cihazlar üzerinden gateway’e ulaştırır. Bu şekilde alan ne kadar uzak olursa olsun, haberleşme sıkıntısı yaşanmaz.

MESH-PROTOKOL-360-DERECE

KOLAY KURULUM ve BASİT KULLANIM

Ninova Gateway ürünümüzü Ninova SmartLife uygulamamız üzerinden kolayca kurabilir, cihazlarınızı ekleyerek evinizi veya iş yerinizi akıllandırabilirsiniz.

ninova-smartlife-uygulama-banner
Untitled 1
Untitled 2

Ninova Zigbee Aydınlatma Anahtarı Teknik Özellikler

Ürün İsmi :Ninova Zigbee Aydınlatma Anahtarı 2 Gang
Stok Kodu :AEZ2A01
Güç Desteği :AC 100-250V
Maksimum Akım :10 A
Maksimum Güç :2000W
Ürün Malzemesi :PC V0 Ateşe Dayanıklı + Temperli Cam Panel
Ninova Zigbee Gateway
Ninova Gateway olmadan çalışmaz!

Ürün zigbee protokolü ile çalışan bir üründür. Zigbee haberleşme protokolü gereği Ninova Zigbee Gateway ürünü ile birlikte çalışmaktadır. Tek başına işlev göstermemektedir.