LOADING...

Ninova Zigbee Aydınlatma Modülü 2 Gang

NİNOVA ZİGBEE AYDINLATMA MODÜLÜ 2 GANG

Evinizin aydınlatma kontrollerini Ninova Aydınlatma Modülleri ile zaman ve mekan fark etmeden istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlar. Mevcut anahtarlarınızı değiştirmeden, buatlarınızın içine yerleştirilerek kullanılabilir. Senaryolara dahil edilebilen modüllerimiz sayesinde eviniz veya iş yerinizde sizin belirleyeceğiniz koşullar ve değişken durumlar ile aydınlatmalarınız otomatize edebilirsiniz.

Zigbee Protokol

Akıllı ev ürünlerine özel geliştirilmiş bir haberleşme protokolüdür

Dokunmatik

Dokun açılsın, dokun kapansın

Senaryo Desteği

Özel durumlara, özel çözümler

aydınlatma modülü 2-li

Elektrik ile Çalışır.

zigbee-logo-ürün
aydınlatma modülü banner

AYDINLATMA SİSTEMLERİNİ OTOMATİZE EDİN

 

Evinizin aydınlatma kontrollerini Ninova Aydınlatma Modülleri ile zaman ve mekan fark etmeden istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlar. Senaryolara dahil edilebilen anahtarlarımız sayesinde eviniz veya iş yerinizde sizin belirleyeceğiniz koşullar ve değişken durumlar ile aydınlatmalarınız otomatize edebilirsiniz

ZigBee Sayesinde Evinizin Her Köşesine Ulaşın

Bir Wi-Fi protokolü olan Zigbee standardı tamamen akıllı ev sistemleri için geliştirilmiştir. Bu standart sayesinde cihazlar direk ağa bağlanamadıkları mesafelerde bile olsa, kendilerine en yakın zigbee cihaza bağlanarak sinyallerini diğer zigbee cihazlar üzerinden gateway’e ulaştırır. Bu şekilde alan ne kadar uzak olursa olsun, haberleşme sıkıntısı yaşanmaz.

MESH-PROTOKOL-360-DERECE

KOLAY KURULUM ve BASİT KULLANIM

Ninova Gateway ürünümüzü Ninova SmartLife uygulamamız üzerinden kolayca kurabilir, cihazlarınızı ekleyerek evinizi veya iş yerinizi akıllandırabilirsiniz.

ninova-smartlife-uygulama-banner
Untitled 1
Untitled 2

Ninova Zigbee Aydınlatma Anahtarı Teknik Özellikler

Ürün İsmi :Ninova Zigbee Aydınlatma Modülü 2 Gang
Stok Kodu :AEZ1A01
Güç Desteği :AC 100-250V
Maksimum Akım :10 A
Maksimum Güç :2000W
Ninova Zigbee Gateway
Ninova Gateway olmadan çalışmaz!

Ürün zigbee protokolü ile çalışan bir üründür. Zigbee haberleşme protokolü gereği Ninova Zigbee Gateway ürünü ile birlikte çalışmaktadır. Tek başına işlev göstermemektedir.