LOADING...

Ninova Zigbee Duman Sensörü

NİNOVA ZİGBEE DUMAN SENSÖRÜ

Zigbee Duman Sensörü ürünümüz ile istenmeyen duman sızıntılarından anında haberdar olabilir, tehlikelerden korunabilirsiniz. Yangınlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Zigbee Protokol

Akıllı ev ürünlerine özel geliştirilmiş bir haberleşme protokolüdür

Anında Bildirim

Hareketlerden anında haberiniz olur

Hassas Algılama

Dumanı hemen algılar

ninova zigbee duman sensörü

Pil ile Çalışır.

zigbee-logo-ürün
ninova zigbee duman sensörü 1
ninova zigbee duman sensörü 2
ninova zigbee duman sensörü 3

PRATİK ve GÜVENLİ

 

Tehlike her zaman dışardan gelmez. Ninova Zigbee Duman Sensörü ile evinizde veya iş yerinizde oluşabilecek  yangınlara  karşı hızlı tepki verebilirsiniz. Evinizi ve sevdiklerini korumak, kazalara karşı uyanık kalmak mutfak, elektrik veya yaramazlıklara çabuk müdahale edebilmek için sizi bildirimleri uyarır. Ayrıca senaryolar ile birlikte çalıştırarak yaşam alanınızda patlamalara neden olacak olan doğalgaz sistemlerini otomatik vanalarımız ile kapatabilir  ve olayların daha kötü boyutlara geçmesini engelleyebilirsiniz. 

ZigBee Sayesinde Evinizin Her Köşesine Ulaşın

Bir Wi-Fi protokolü olan Zigbee standardı tamamen akıllı ev sistemleri için geliştirilmiştir. Bu standart sayesinde cihazlar direk ağa bağlanamadıkları mesafelerde bile olsa, kendilerine en yakın zigbee cihaza bağlanarak sinyallerini diğer zigbee cihazlar üzerinden gateway’e ulaştırır. Bu şekilde alan ne kadar uzak olursa olsun, haberleşme sıkıntısı yaşanmaz.

MESH-PROTOKOL-360-DERECE

KOLAY KURULUM ve BASİT KULLANIM

Ninova Gateway ürünümüzü Ninova SmartLife uygulamamız üzerinden kolayca kurabilir, cihazlarınızı ekleyerek evinizi veya iş yerinizi akıllandırabilirsiniz.

ninova-smartlife-uygulama-banner
Untitled 1
Untitled 2

Ninova Zigbee Duman Sensörü Teknik Özellikler

Ürün İsmi :Ninova Zigbee Kablosuz Duman Sensörü
Stok Kodu :AEZDS20
Pil : CR123A
Boyut :ø90 x 37 mm
Çalışma Sıcaklığı :0 ile 50 °C arası
Ninova Zigbee Gateway
Ninova Gateway olmadan çalışmaz!

Ürün zigbee protokolü ile çalışan bir üründür. Zigbee haberleşme protokolü gereği Ninova Zigbee Gateway ürünü ile birlikte çalışmaktadır. Tek başına işlev göstermemektedir.