LOADING...

Ninova Zigbee Gaz Sensörü

NİNOVA ZİGBEE GAZ SENSÖRÜ

Zigbee Gaz Sensörü ürünümüz ile birlikte yaşam alanlarınızda yer alan gaz sızıntılarından hemen haberdar olabilir, ve otomatik senaryolarımız sayesinde müdahale edebilirsiniz.

Zigbee Protokol

Akıllı ev ürünlerine özel geliştirilmiş bir haberleşme protokolüdür

Anında Bildirim

Hareketlerden anında haberiniz olur

Güçlü Algılama

Gaz sızıntısını hemen algılar

zigbee gaz sensörü

Elektrik ile Çalışır.

zigbee-logo-ürün
zigbee gaz sensörü-2

GAZ SIZINTILARINDAN KORKMAYIN

 

Ninova Zigbee Gaz Sensörü ile evlerinizde veya iş yerlerinizde gaz sızıntılarından kaynaklanan tehlikelere karşı çok daha emniyette olursunuz. Anında bildirim ve alarm özelliği ile yaşanabilecek kötü olayları engeller, evinizi ve işinizi güvende tutarsınız. Uygulamamız üzerinden oluşturabileceğiniz senaryolar sayesinde, gaz sızıntısının algılanması ile beraber otomatik olarak vanaları kapatabilir, uzakta veya evde olsanız bile sistemin güvenliğini hemen sağlayabilirsiniz.

ZigBee Sayesinde Evinizin Her Köşesine Ulaşın

Bir Wi-Fi protokolü olan Zigbee standardı tamamen akıllı ev sistemleri için geliştirilmiştir. Bu standart sayesinde cihazlar direk ağa bağlanamadıkları mesafelerde bile olsa, kendilerine en yakın zigbee cihaza bağlanarak sinyallerini diğer zigbee cihazlar üzerinden gateway’e ulaştırır. Bu şekilde alan ne kadar uzak olursa olsun, haberleşme sıkıntısı yaşanmaz.

MESH-PROTOKOL-360-DERECE

KOLAY KURULUM ve BASİT KULLANIM

Ninova Gateway ürünümüzü Ninova SmartLife uygulamamız üzerinden kolayca kurabilir, cihazlarınızı ekleyerek evinizi veya iş yerinizi akıllandırabilirsiniz.

ninova-smartlife-uygulama-banner
Untitled 1
Untitled 2

Ninova Zigbee Gaz Sensörü Teknik Özellikler

Ürün İsmi :Ninova Zigbee Gaz Sensörü
Stok Kodu :AEZGS20
Güç : DC 12V
Boyut :ø85 x 30 mm
Çalışma Sıcaklığı :0 ile 50 °C arası
Ninova Zigbee Gateway
Ninova Gateway olmadan çalışmaz!

Ürün zigbee protokolü ile çalışan bir üründür. Zigbee haberleşme protokolü gereği Ninova Zigbee Gateway ürünü ile birlikte çalışmaktadır. Tek başına işlev göstermemektedir.