LOADING...

Ninova Zigbee Kablosuz Su Baskın Sensörü

NİNOVA ZİGBEE KABLOSUZ SU BASKIN SENSÖRÜ

Zigbee Kablosuz Su Baskın Sensörü sayesinde yaşam alanlarınızda yer alan su baskın riski taşıyan alanları kontrol altına alabilirsiniz. Mutfak, banyo ve benzeri alanlarda su baskın riski olan alanlara yerleştirilerek kullanılır. Pilli yapısı sayesinde taşınabilir ve istediğiniz yere konumlandırılabilir.

Zigbee Protokol

Akıllı ev ürünlerine özel geliştirilmiş bir haberleşme protokolüdür

Anında Bildirim

Hareketlerden anında haberiniz olur

Su baskınlarına son

Su baskınlarına hazırlıklı olun

kablosuz su baskın sensörü

Pil ile Çalışır.

zigbee-logo-ürün
kablosuz su baskın sensörü banner

SU BASKINLARINA SON!

 

Ninova Zigbee Kablosuz Su Baskın Sensörü ile artık sürpriz su baskınlarına son. Evinizde veya iş yerinizde oluşabilecek bütün su baskınlarından anında haber olabilir, Ninova akıllı vanalar ile oluşturacağınız senaryolar sayesinde su baskını algılandığı anda yaşam alanınızın su vanası otomatik olarak kapatabilirsiniz. 

ZigBee Sayesinde Evinizin Her Köşesine Ulaşın

Bir Wi-Fi protokolü olan Zigbee standardı tamamen akıllı ev sistemleri için geliştirilmiştir. Bu standart sayesinde cihazlar direk ağa bağlanamadıkları mesafelerde bile olsa, kendilerine en yakın zigbee cihaza bağlanarak sinyallerini diğer zigbee cihazlar üzerinden gateway’e ulaştırır. Bu şekilde alan ne kadar uzak olursa olsun, haberleşme sıkıntısı yaşanmaz.

MESH-PROTOKOL-360-DERECE

KOLAY KURULUM ve BASİT KULLANIM

Ninova Gateway ürünümüzü Ninova SmartLife uygulamamız üzerinden kolayca kurabilir, cihazlarınızı ekleyerek evinizi veya iş yerinizi akıllandırabilirsiniz.

ninova-smartlife-uygulama-banner
Untitled 1
Untitled 2

Ninova Zigbee Su Baskın Sensörü Teknik Özellikler

Ürün İsmi :Ninova Zigbee Kablosuz Su Baskın Sensörü
Stok Kodu :AEZSB20
Pil : DC 3V (CR2032)
Boyut :ø50 x 18 mm
Çalışma Sıcaklığı :0 ile 50 °C arası
Ninova Zigbee Gateway
Ninova Gateway olmadan çalışmaz!

Ürün zigbee protokolü ile çalışan bir üründür. Zigbee haberleşme protokolü gereği Ninova Zigbee Gateway ürünü ile birlikte çalışmaktadır. Tek başına işlev göstermemektedir.