LOADING...

Ninova Zigbee Perde Kontrol Anahtarı

NİNOVA ZİGBEE PERDE KONTROL ANAHTARI

Zigbee Perde Kontrol Anahtarı ürünümüz ile yatay veya dikey perdelerinizi ister anahtar üzerinden ister uygulamamız üzerinden otomatik olarak açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca senaryo desteği sayesinde evinizde yer alan diğer akıllı ev ürünleri ile entegre çalışabilir.

Zigbee Protokol

Akıllı ev ürünlerine özel geliştirilmiş bir haberleşme protokolüdür

Anında Bildirim

Hareketlerden anında haberiniz olur

Her Perdeye Uyumlu

Yatay veya dikey

Zigbee Perde Kontrol Anahtarı

Elektrik ile Çalışır.

zigbee-logo-ürün
Zigbee Perde Kontrol Anahtarı

PERDELERİNİZ SAATİNDE AÇILSIN, SAATİNDE KAPANSIN.

 

Ninova Zigbee Perde Kontrol Anahtarı ürünümüz ile perde motoru takılmış bütün perde ürünlerini hem fiziksel hem de uygulama üzerinden kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca senaryolar ile uyumlu çalışan yapısı sayesinde otomasyon işlemlerinde kullanabilirsiniz. Sabahları otomatik açılış yaparken, akşamları saati geldiğinde perdelerinizin otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz.  

ZigBee Sayesinde Evinizin Her Köşesine Ulaşın

Bir Wi-Fi protokolü olan Zigbee standardı tamamen akıllı ev sistemleri için geliştirilmiştir. Bu standart sayesinde cihazlar direk ağa bağlanamadıkları mesafelerde bile olsa, kendilerine en yakın zigbee cihaza bağlanarak sinyallerini diğer zigbee cihazlar üzerinden gateway’e ulaştırır. Bu şekilde alan ne kadar uzak olursa olsun, haberleşme sıkıntısı yaşanmaz.

MESH-PROTOKOL-360-DERECE

KOLAY KURULUM ve BASİT KULLANIM

Ninova Gateway ürünümüzü Ninova SmartLife uygulamamız üzerinden kolayca kurabilir, cihazlarınızı ekleyerek evinizi veya iş yerinizi akıllandırabilirsiniz.

ninova-smartlife-uygulama-banner
Untitled 1
Untitled 2

Ninova Zigbee Perde Anahtarı Teknik Özellikler

Ürün İsmi :Ninova Zigbee Perde Anahtarı
Stok Kodu :AEZPA20
Güç Desteği :AC 100-240V
Ürün Malzemesi :PC V0 Ateşe Dayanıklı
Ninova Zigbee Gateway
Ninova Gateway olmadan çalışmaz!

Ürün zigbee protokolü ile çalışan bir üründür. Zigbee haberleşme protokolü gereği Ninova Zigbee Gateway ürünü ile birlikte çalışmaktadır. Tek başına işlev göstermemektedir.